ANASAYFA   İLETİŞİM

 

 

Değerli Karamanlılar,

Karaman; tarihi, kültürü ve yetiştirdiği büyük insanlarıyla mübarek bir şehirdir. Değişim başlıyor diyerek çıktığımız bu yolda şehrimizin hem yaralarını sarıyoruz, hem de yıllar yılı süre gelen sorunlarını çözüyor bir yandan da gelecek 50 yılını planlıyoruz.

                Ulaşımdan sağlığa, imardan yeşil alanlara, kültür merkezlerinden bilim merkezlerine bütün fiziki imkânları üst seviyeye çıkarma ve yapma gayreti içindeyiz. Bu alanda Karaman? da ilkleri yapıyoruz. Çalışma aşkımızı ve şevkimizi hiçbir şeyin kırmasına izin vermedik. Bugüne kadar Karaman' da gerçekleştirdiğimiz projeler önemli olduğu kadar örnek projelerdir. Biz icraatlarımızla Karaman' a en yakışanını ve Karaman için en iyisini gerçekleştirmeye gayret sarf ediyoruz.

                Bu vesileyle; bizlerden desteklerini esirgemeyen, bize çalışma gücü veren Karaman halkına ayrı ayrı ve en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

                Geleceği tasarlayarak yolumuza devam ediyoruz. Daha çok işimiz olduğunun farkındayız. Elbirliğiyle, yılmadan, aşkla tüm engelleri aşacağız. Çünkü Karaman bütün güzelliklere layıktır.

 

Karaman Belediye Başkanı

Ertuğrul ÇALIŞKAN         

 

© 2012 Karaman Belediyesi