ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    AK PARTİ 15 TEMMUZ TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ DÜZENLEDİ
   
        AK Parti Karaman İl Başkanlığı’nın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle parti binasında açtığı fotoğraf sergisine, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da katıldı.
   
        15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, Ak Parti Karaman İl Başkanlığı’nda Türk halkının 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişimine karşı gösterdiği kahramanlıkların objektiflere yakalandığı fotoğraf sergisi açıldı. Serginin açılışına; Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, İl Müftüsü Muhammet Lütfi Ketenci, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, AK Parti teşkilatı ve 15 Temmuz Şehidi Muhammed Yalçın’ın babası Selahaddin Yalçın katıldı.
   
        Fotoğraf sergisinin açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, 15 Temmuz’un asla unutulmayacağını söyleyerek: “15 Temmuz tarihinde darbe yapmak isteyenlere asıl darbeyi milletimiz yaptı. Halis Özdemir ile başlayan ve halkımızın meydanlara, sokaklara inerek darbecilere karşı direnmesiyle maalesef 249 canımız şehit oldu. Bu şehitlerimizden biri de hemşehrimiz Muhammed Yalçın. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. Bu şehitlerimiz sayesinde vatanımız dimdik ayakta. İstedik ki o günü hiç unutmayalım, partimizde de o ruhu yaşayalım. Rabbim bir daha bu millete 15 Temmuz gibi günler yaşatmasın” dedi.
   
        Daha sonra dualar edilerek 55 fotoğraf karesinin yer aldığı 15 Temmuz Milli İradeye Sahip Çıkma fotoğraf sergisi ziyarete açıldı. 
   


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 13.07.2017 14:59
Okunma Sayısı : 1031
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi