ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    ŞEHİT POLİSİN ARKADAŞLARINDAN BAŞKAN ÇALIŞKAN’A ZİYARET
   
        Şehit Özel Harekat Polisi Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın görev arkadaşları Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı ziyaret etti.   
   
        Geçen Haziran ayında Hakkari’de teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan özel harekat polisi Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın silah arkadaşları, Karaman Belediyesi’ni ziyaret ederek Şehit Polis Muhammed Ali Mevlüt Dündar’ın görev yerinde kalan eşyalarını teslim etti. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç ve Belediye Meclis Üyesi Beytullah Karakaş tarafından ağırlanan Özel Harekat Polisleri, Başkan Çalışkan ile bir süre sohbet etti. Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a plaket takdim eden Şehit Polisin arkadaşlarına Başkan Çalışkan da günün anısına birer hediye verdi.
   
        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan yaptığı konuşmada: “Terörle mücadelede son dönemde büyük bir başarıya imza atan polis ve askerlerimizin kahramanlıklarını ülke ve millet olarak asla unutmayacağız. Hainler bu vatan toprakları üzerinde, şanlı bayrağımızı indirmeyi, mübarek ezanımızı dindirmeyi asla başaramayacaklar. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Mazlumların umudu olan güzel vatanımızı üç beş soysuza asla bırakmayacağız” diyerek tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehit ailelerine de sabırlar diledi. 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 04.08.2017 15:35
Okunma Sayısı : 2330
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi