ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
KARAMAN BELEDİYESİ BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ TAMAMLANDI
2018 YILI İÇİN 200 MİLYONLUK BÜTÇE

        Karaman Belediyesi 2018 bütçe görüşmeleri tamamlandı. Görüşmeler sonucu belediye meclisi tarafından kabul edilen bütçe karara bağlandı.

        Karaman Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında 2018 yılı bütçesi görüşüldü. Belediye Meclisi tarafından kabul edilerek karara bağlanan ve 2018 yılında belediyenin yatırım ve hizmetler için öngörülen bütçesi 200 Milyon TL.

        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan bütçe görüşmeleri sonunda yapmış olduğu açıklamada; “Karaman Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha huzurlu daha gelişmiş ve marka bir kentte yaşamaları ve şehrimizin daha modern hale gelmesi için yatırım ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Bütçemizi en verimli şekilde kullanarak, daha fazla yatırım ve hizmet üretiyoruz. 2018 yılı bütçemiz 200 Milyon TL olarak belediye meclisimizce karara bağlandı. Bütçe çalışmalarına katılan komisyon ve meclis üyelerine, belediye personellerimize teşekkür ediyorum. İnşallah son yıllarda hayata geçirdiğimiz proje ve hizmetlere 2018 yılında da devam edeceğiz. Milletimizden aldığımız destek ile yine milletimiz için hizmet edeceğiz” dedi. 

Bütçede En Büyük Pay Yatırımlara Ayrıldı

        Belediyenin yatırımcı birimleri olan Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü 2018 yılı bütçesinden büyük pay alan birimler oldu. Bu da gösteriyor ki 2018 yılı da yatırım ve hizmetlerle dolu bir yıl olacak.


 
 
Eklenme Tarihi : 08.12.2017 10:54
Okunma Sayısı : 902
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi