ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
BELEDİYEDEN HANIMLARA ŞEHİR GEZİSİ

        Karaman Belediyesi’nce bayanlar için düzenlediği şehir gezileri kapsamında bugün (19 Nisan 2018 Perşembe) Alacasuluk Mahallesi ve Şeyh Şamil Mahallesi’nde ikamet eden bayanlar gezdirildi. 

        Karaman Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hizmetleri anlatmak ve vatandaşlarımıza şehri tanıtmak amacıyla düzenlenen şehir gezilerine bugün Alacasuluk Mahallesi ve Şeyh Şamil Mahallesi’nde yaşayan hanımlar katıldı. Karaman Belediyesi ve kamu tarafından yürütülen Piri Reis Vadisi, Türk Dünyası Parkı, Seyir Terasları, Necmettin Erbakan Parkı, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi, Köprülü Kavşaklar, alt ve üstgeçit gibi yatırımların yanı sıra, spor alanları ve hanımlara hizmet veren Mümine Hatun Kültür Merkezi ziyaret edilerek görevliler tarafından bayanlara bilgi verildi.

        Gezinin sonunda ise belediye meclis salonunda bayanları kabul eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediyenin hanımlara yönelik faaliyetleri ve belediye çalışmaları hakkında bayan misafirlerine bilgi verdi.  

        Bayanlar şehrimize yapılan yatırım ve çalışmaları daha yakından görme fırsatı buldukları için Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür ettiler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 19.04.2018 15:38
Okunma Sayısı : 1810
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi