ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

        Karaman Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri, tasavvuf ilahi sanatçısı Fırat Türkmen konseri ile başladı.

        Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce vatandaşlarımızın Ramazan gecelerini coşkulu bir şekilde geçirmelerini sağlamak için düzenlediği etkinliklerde ilk olarak Fırat Türkmen sahne aldı. Eski devlet hastanesi bahçesinde düzenlenen konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Teravih namazı sonrası başlayan konserde ekranlardan tanıdığımız sanatçı Fırat Türkmen, sevilen ilahilerini Karamanlılar için seslendirdi.

        Vatandaşlarla birlikte konseri Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Ak Parti Milletvekili adayı Selman Oğuzhan Eser ve Hüseyin Avlu Mutlu da izledi. Konser arası Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Milletvekili Recep Şeker, Milletvekili adayları Selman Oğuzhan Eser ve Hüseyin Avlu Mutlu sahneye çıkarak halkı selamladı ve vatandaşların Ramazan Ayı’nı kutladı.

Abdurrahman Önül Konseri Bu Akşam

        Karaman Belediyesi Ramazan etkinliklerinde bu akşam (28 Mayıs 2018 Pazartesi) sevilen sanatçı Abdurrahman Önül sahne alacak. Saat 22.15’de, eski devlet hastanesi bahçesindeki etkinlik alanında düzenlenecek olan konsere tüm halkımız davet edildi.  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 28.05.2018 09:40
Okunma Sayısı : 926
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi