ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
LARENDE VE SÜMER MAHALLESİ’NDE ASFALTSIZ SOKAK KALMADI

        Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Larende ve Sümer Mahallesi’nde yürüttüğü asfalt çalışmalarında; 40 Sokak, 1 Cadde ve 1 Altgeçit asfaltladı.

        Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz sezonu ile birlikte başlattığı asfalt ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Altyapısı tamamlanmış bölgelerde çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, son olarak Larende ve Sümer Mahallesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Bu bölgede kapsamlı bir çalışma yapan ekipler, Larende Altgeçidi, Ahmet Öktem Caddesi ve 40 sokakta yaptığı asfalt çalışmasıyla Larende ve Sümer Mahallesi’nde asfaltsız yol bırakmadı. Öte yandan fen işleri ekipleri 2. TOKİ ile 3. TOKİ’yi birbirine bağlayan yolu da asfaltlayarak ulaşıma açtı. 

        Larende ve Sümer Mahallesi’nde tüm yolların sıcak asfaltla kaplandığını söyleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, bu iki mahalledeki alt ve üstyapı çalışmalarının sezon başından beri koordineli bir şekilde devam ettiğini ifade ederek yağmur suyu, içme suyu ve doğalgaz hattının tamamlanmasıyla birlikte başlayan asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığını belirtti.  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 23.07.2018 13:19
Okunma Sayısı : 1131
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi