ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
ŞEHİR GEZİLERİNE ZEMBİLLİ ALİ EFENDİ MAHALLESİ HANIMLARI KATILDI
    
        Karaman Belediyesi’nin düzenlediği şehir gezileri her hafta farklı mahallelerin katılımıyla devam ediyor. Şehir gezilerinin bugünkü konukları Zembilli Ali Efendi Mahallesi hanımları oldu.

        Karaman Belediyesi’nin hanımlara yönelik düzenlediği şehir gezilerine bugün (15 Kasım 2018 Perşembe) Zembilli Ali Efendi Mahallesi’nde yaşayan hanım vatandaşlarımız katıldı. Karaman Belediyesi ile kamu tarafından yapılan; Necmettin Erbakan Parkı, Türk Dünyası Parkı, Seyir Terasları, Millet Kıraathanesi, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi, Piri Reis Vadisi, Emekli ve İşçi Konutları, Üç bin kişilik spor salonu, On beş bin kişilik stadyum ile alt ve üst geçit gibi proje alanlarını gezen bayanlar, hanımlara hizmet veren Mümine Hatun Kültür Merkezi’ni de ziyaret ederek, burada gerçekleştirilen kurs ve spor faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

        Programın sonunda belediye meclis salonunda Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bağırgan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı İmiş Günenç tarafından ağırlanan hanımlar, şehir gezisi ve yapılan çalışmalar için Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a ve ekibine teşekkür ettiler.


 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 15.11.2018 14:00
Okunma Sayısı : 1573
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi