ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
“SON SİPER ÇANAKKALE” BEĞENİYLE İZLENDİ
    
        Karaman Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden seçkin programları Karamanlılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Çanakkale Zaferi ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir tiyatro etkinliği düzenlendi.
    
        Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısı düzenlenen “Son Siper Çanakkale” isimli tiyatro, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Senaryosunu Ahmet Coşkun’un yazdığı ve Çanakkale ruhunun yeniden yaşatıldığı oyun karşısında salonu dolduran vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
    
        Programa AK Parti Milletvekilleri Recep Şeker ile Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er ve vatandaşlar katıldı.

        Program sonrasında AK Parti Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser ile Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, unutulmaz gecenin aktörlerini tek tek tebrik ederek gecenin anısına hediye takdim ettiler.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 19.03.2019 10:09
Okunma Sayısı : 3685
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi