ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
ŞAİR NURULLAH GENÇ KİTAP FUARINDA SEVENLERİYLE BULUŞTU

        Karaman’da 24 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arası düzenlenen Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve yazar Nurullah Genç, söyleşi programında sevenleriyle bir araya geldi.

        Karaman Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Kitap Fuarı’nda, vatandaşlar hem binlerce kitapla hem de çok değerli şair ve yazarlarla buluştu. Etkinlik boyunca ünlü isimleri ağırlayan fuarın bugünkü konuklarından biri de Gül Kokulu Şair olarak anılan Nurullah Genç oldu. Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Karamanlı Gazeteci ve Yazar Hasan Özünal’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide önemli bilgiler aktaran Nurullah Genç’i katılımcılar ilgiyle dinledi. Programda şiirlerine de yer veren Genç, önümüzdeki aylarda çıkaracağı yeni kitabında yer alan “Söyle Bana Hindiba” isimli şiirini de sevenleriyle paylaştı.

        Söyleşinin sonunda Belediye Meclis Üyesi Fatih Gülcan, şair Nurullah Genç’e plaket takdim etti. Daha sonra fuar alanındaki stantta hayranları için şiir kitaplarını imzalayan Genç hatıra fotoğraf çektirdi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 01.06.2019 18:36
Okunma Sayısı : 903
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi