ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
KARAMAN BELEDİYE SPOR'UN 3. LİG'E YÜKSELMESİ COŞKUYLA KUTLANDI

        Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) aldığı kararla Karaman Belediye Spor’un 3. Lige yükselmesinin ardından taraftarlar coşkulu bir kutlama yaptı.

        Bölgesel Amatör Lig’de lider ile arasında en fazla 3 puan bulunan takımların TFF 3'üncü Lig'e yükselmesi, kentte büyük bir sevinçle karşılandı. Sosyal medya aracılığıyla bir araya gelerek Karaman Belediyesi önünde buluşan coşkulu taraftar, burada Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya tezahüratta bulundu. Taraftarın çağrısına uyan Başkan Kalaycı, kulüp yöneticileri ile birlikte taraftarı selamladı. Taraftarlar daha sonra 15 Temmuz Aktekke Demokrasi Meydanı’na konvoy halinde yürüyerek sevinç gösterisi yaptı.

        Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, coşkulu taraftara sosyal mesafeye uyulmasını sık sık hatırlatarak: “Karaman Belediye Spor’umuzun 3. Lige yükselmesi şehrimize hayırlı olsun. Biz 3. Lig için söz vermiştik ve çok şükür dualarımız kabul oldu. El birliği ile Karamanımız hak ettiği yerlere gelecek ve sonuna kadar takımımızın arkasında duracağız. Destek olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

        Karaman Belediye Spor kulübünden yapılan açıklamada; resmi kutlamanın 8 Ağustos 2020 Cumartesi akşamı Kemal Kaynaş Stadyumu’nda gerçekleştirileceği bildirildi. 
 


 
 
 
Eklenme Tarihi : 30.07.2020 11:41
Okunma Sayısı : 1124
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi