ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
BAŞKAN KALAYCI’DAN MUHTARLARA ARABAŞI İKRAMI
    
        Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karaman’da ki mahalle muhtarları, meclis üyeleri ve belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek arabaşı ikramında bulundu.

        Belediye yemekhanesinde gerçekleşen toplantıda muhtarlara arabaşı ikramında bulunan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, toplantıya katılan tüm muhtarlarla tek tek selamlaştı. Sohbet ortamında geçen toplantıda muhtarlar davet için Başkan Kalaycı’ya teşekkürlerini bildirdi.

        Toplantıyı değerlendiren Belediye Başkanı Savaş Kalaycı; “Sorumluluk alanları içerisinde çok önemli bir görevi icra eden siz değerli muhtarlarımıza bu davetimize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Muhtarlık görevi sorumluluk, özveri, sevgi ve fedakarlık isteyen bir iştir. Biz belediye olarak mahalle ayrımı yapmaksızın tüm mahallelerimize hizmet götürmeye söz verdik. Çalışmalarımızı belirli bir plan çerçevesinde yürütüyoruz. İnşallah önümüzde ki bahar ayları ile birlikte Karaman’ı şantiye alanına dönüştürerek kapsamlı bir çalışma gerçekleştireceğiz. Sizler, bizlerin en iyi çalışma arkadaşlarısınız. İnşallah tüm muhtarlarımızla, el birliği ile Karamanımızı hak ettiği yere getirerek marka şehir yapacağız. Buna inancımız tamdır.” Dedi.

        Muhtarlar ise Başkan Kalaycı’ya yapmış oldukları hizmetlerden ve düzenlediği toplantı için teşekkür ettiler. 

        Toplantının ardından Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, muhtarlar için ajanda, muhtarlık mührü ve çeşitli hediyelerden oluşan bir çanta hediye etti.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 16.12.2019 10:44
Okunma Sayısı : 1490
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi