ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    KARAMAN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMINI SÜRDÜRÜYOR
   
Karaman Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan dezenfekte çalışmalarının yanı sıra birçok noktada ve kamu kurumlarında ücretsiz maske dağıttı.
   
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19’a karşı Karaman Belediyesi’nin salgınla mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın talimatıyla halka binlerce maske dağıtan belediye ekipleri, son olarak kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personele ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.
   
Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, vatandaşları mecbur kalınmadıkça dışarıya çıkmamaları konusunda uyararak: “Belediyemiz Türkiye’deki ilk vakadan itibaren koronavirüs salgınının önlenmesi için gereken tüm tedbirleri almıştır. Mahallelerde titizlikle yürüttüğümüz ilaçlama ve temizlik çalışmaları ile birlikte birçok noktaya yerleştirdiğimiz el dezenfekte ünitelerini dışarı çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ayrıca kamu binalarında, işletmelerde ve insanların yoğun olarak kullandığı alanlarda halkımıza maske dağıtıyoruz. Bu süreç geçene kadar hemşehrilerimizin mecbur kalmadıkça dışarıya çıkmamaları ve sosyal mesafe kurallarına uymaları gerekiyor. Bu salgın bitene kadar bütün imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 09.04.2020 17:54
Okunma Sayısı : 1730
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi